Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki 16 évesen cukorbeteg...

Ha valaki 16 évesen cukorbeteg lett és most már 22 éve az, az még gyógyítható?

Figyelt kérdés
Naponta 4szer kell inzulint adni, az -elég morbid, de nem tudtam máshogy megfogalmazni- meddig él? Milyen életkort fogja megélni? Gyógyítható?
2008. okt. 4. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik rokonom kiskora óta cukorbeteg.Rendszeresen inzulinozza magát.Most 64 éves.Csak ewgyí baj van hogy néha megkívánja az édességet és nem tud leállni.Egyszer már került ez miatt korházba.

Ha nem eszel édes dolgokat akkor még sokáig fogsz élni.De ha megkivánod az édességet árulnak külön cukorbetegeknek való édességet is,és a gyógyszertárban azt hiszem ott lehet kapni cukorbetegeknek való cukrot amiből lehet süteményeket stb. sütni.

2008. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszod. Még annyi, hogy este, a 10 órai dózisnál meg szoktam mérni a vércukrom és elég magas szokott lenni általában 12-14. Ez nagy baj?
2008. okt. 4. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!