Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert ebredek mindig nagyon...

Miert ebredek mindig nagyon faradtan? Mas is igy van ezzel?

Figyelt kérdés

Minden reggel mikor felebredek, nagyon faradtnak erzem magam es nagyon fajnak a csontjaim foleg a hatamban. Ez kb. 1 orat tart felkeles utan, utana egesz nap jol vagyok, de minden reggel sokkal faradtabban ebredek, mint amikor lefekszem este aludni. Mi lehet ennek az oka vagy ez termeszetes es mindenkinel igy van?


23/L


2010. ápr. 26. 17:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Es egyebkent nagyon nehezen, sokara tudok elaludni este meg akkor is, ha nagyon ki vagyok merulve.
2010. ápr. 26. 17:58
 2/14 anonim ***** válasza:
rossz a matracod
2010. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem rossz a matrac es egyebkent ez mar regota tart es akarmilyen agyon alszom, ugyanez van.
2010. ápr. 26. 18:03
 4/14 anonim ***** válasza:
stressz, rossz agy az hogy az alvasod nem pihenteto rengeteg oka lehet ami befolyasolhatja. lehet az is hogy nem alszoleleget, nekem pl. kell a 8 orat kialudni ulomben egesz nap zsembes vagyok:) es en sem alszom jol miota van egy baba a pocimban. probald esetleg megtalani hogy mi lehet az oka a rossz alvasnak. probalj elobb meg aludni egy masik agyonpar napig.proba szerencse.
2010. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbálj minél jobban elfáradni mire alvásra kerül az idő,vegyél egy meleg fürdőt és takarózz be.Tvt meg számítógépet mindent kapcsolj le és úgy aludj.Reggel meg igyál egy teát ,meg esetleg reggelizz és jobb lesz.Nekem ezek segítenek általában :)
2010. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Okozhatja valamilyen hiánybetegség is. Voltál már orvosnál? Egy sima vérvétel is sok mindent kimutat. Pl. a pajzsmirigy probléma is okozhat fáradékonyságot.
2010. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem is van baba, de mar elotte is ez volt. TV-nk nincs, a szg nincs bekapcsolva, mikor aludnek. El vagyok torodve a nap vegere, de nem megy az alvas. Van, amikor napkozben jon ram a faradtsag. En is gondoltam, hogy bajom lehet. Elmentem az orvoshoz pajzsmirigy vizsgalatra, mert egyeb problemaim is vannak, amiktol sehogy sem tudok megszabadulni (arc szorodoses, sulyfelesleg szigoru dieta mellett), de azt mondta, hogy a pajzsmirigy vervetel eredmenye tokeletes, igy sehova sem utalt. En erzem, hogy vmi nincs rendben, de az orvos azt hiszi, hogy en csak eloallok ezekkel panaszkodni, mert a leleteim mind negativak.
2010. ápr. 26. 18:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Szentem egy Kalcium Magnezium kombot egy honapig tolnad lehet segitene ienkor tavaszzal aze ki van az ember mert a tel feleli a kis tartalekainkat kalcium a csontoknak jo a magnezium pedig az idegeknek ill a izmoknak gorcsoknek jo ezek savas kozegben naon jol szivodnak fel:D
2010. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hétvégén is, illetve, ha eleget alszol ?
2010. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindig. Ha ledolok a gyerekkel egy fel orat, akkor is utana igy ebredek. Alt. a fejem is faj utana. Nem tudom, hogy mennyi az eleg alvas, de mar masfel eve nem aludtam at egy ejszakat sem a gyerek miatt, szoval nem tudom, hogy eleget alszom-e, de elotte is volt problemam...akkor volt tobb idom aludni. Nem elek stresszes eletet. En arra gondolok, hogy bajom van, mert tobb problemam is van, de nem ertem, hogy miert nem mutatja ki a vervizsgalat.
2010. ápr. 26. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!