Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok éjjel?

Miért izzadok éjjel?

Figyelt kérdés

Nagyon fázós vagyok, de az utóbbi években nem merem télen elővenni a dunyhatakarót, mert éjszaka arra kelek, hogy leizzadtam. Most mar vékony takarom van, egy rövid ujjú pólóban alszom, lefekvéskor majd megfagyok, éjszaka meg át kell vennem a pólómat, úgy megizzadok.

Nem vagyok egyébként izzadó fajta, és azt sem lehet mondani, hogy túl meleg szobában alszunk. Mi lehet ennek az oka?



2016. okt. 26. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2016. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán az a baj, hogy túl hideg van, és a takaró sem elég vastag. Én legalábbis akkor szoktam kiizzadni, hogyha hideg van és teljesen begubózódok a takaró alá, és nagyon felhúzom a fejemig.

Egyébként én megkérdezném a háziorvost, ha semmi konkrét okot nem találsz.

2016. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, akkor az éjszakai izzadást, hőhullámokat hormonális problémák is okozhatják. Pl. változókorban nagyon gyakori, de fiatalabb korban is, ha felborul a hormonháztartás, ugyanilyen tünetekkel jár.

Továbbá együtt értek az előző válaszolóval, ha hűvös van a szobában, akkor beizzadhatsz a nyakig bebújt takaró alá.

2016. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is azért kérdeztem, lány vagy-e, mert akkor hormonvizsgálat kell! Ha fiú, akkor meg immun, tehát pl kezdésnek egy vérkép!

Ha nincs semmi bajod, és minden negatív, akkor rossz a takaró anyaga, töltete. De ez csak B terv, az egészséged ellenőrzése legyen az első.

2016. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 25 éves nő vagyok.
2016. okt. 27. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!