Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden hajnalban felébredek...

Minden hajnalban felébredek és nem tudok visszaaludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 05:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Próbálok egyre később lefeküdni,tegnap éjfélig fent voltam,de 5- kor megint kidobott az ágy.
2016. okt. 28. 05:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik ennyi az alvásigényed. Én örülnék, ha ennyi elég lenne. Kihasználnám a többi időt rendesen....

Egyébként éjfél előtt kellene lefeküdni, kb. 10:00 magasságában, mert a szervezetnek az a legideálisabb. Lehet, hogy többet is aludnál....

2016. okt. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kókuszlány válasza:
megtudod mondani hogy mi az amivel töltöd a lefekvés előtti időszakot vagy hogy mit csinálsz mikor mész aludni?
2016. okt. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tévézek vagy olvasok.
2016. okt. 28. 06:08
 5/11 anonim válasza:
Ennyi a szervezeted alvás igénye! Azt nem irtad mennyi idős vagy, én pld 40 éves kor felett már nem alszom annyit mint 18-20 évesen.Most alszom 5/6 órát ami korábban 7-8 volt! Nálam viszont nagyban befolyásolja a lelkinyugalom ,fáradtság stbi 7-re járok dolgozni és ha éjfélkor is fekszem le akkor is automatice fenn vagyok fél 6kor ébresztő nélkül. Egy idő után beáll a szervezet. Na de ha te ugy gondolod még aludnál akkor mozogj többet,fáraszd le magad és gondolkodj el nem e é-rt valami lelki trauma ha korábban ez nem volt igy. Aztán pld én már akkor sem tudok vissza aludni ha pld a gyermekem egy héten egyszer munkája során már korábban kel 4:30kor. Ilyen esetben én is felébredek ha csak a mikró ajtaja csörren stbi.. Utána már nincs visszaalvásom,de ezt én természetesnek tudom be, és korral is jár.
2016. okt. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindig is ezzel kinlódtam,függetlenül a koromtól.
2016. okt. 28. 12:04
 7/11 Lekri ***** válasza:
Korábban feküdj le, ne később. A fizikai igénybevétel hiánya lehet ok.
2016. okt. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5 évig délutános voltam,hajnal 1 előtt nem kerültem ágyba,kemény fizikai melóm volt.Akkor is legkésőbb 6- kor fent voltam.Olyan jó lenne egyszer 10 óráig aludni!
2016. okt. 30. 22:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Altatókat ki lehetne próbálni egyszer kétszer, de rászokni nem szabad. (gyenge: Frontin. erős: Eunoctin, Immovane.)
2016. nov. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

[link]

Lehet van valamilyen szervi problémád, ami felébreszt.

Ha látsz kapcsolatot a problémád és a cikk között menj el az orvoshoz.

2016. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!