Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek ezzel orvoshoz? (gyomor...

Menjek ezzel orvoshoz? (gyomorproblema)

Figyelt kérdés
Penteken nagy csaladi lakoma volt, elegge beettunk mind es en szenvedtem egesz este aztan masnap hajnalban hasmenesem volt. Aznap barmit is ettem, max 1 ora mulva ujra mulva mennem kellett. Aztan bevettem egy szentablettat, az ideig-oraig jo volt de ma hajnalban ujra ment a hasam. Azota ketszer voltam. Aggodom, mert nem szokott elhuzodni eddig es nem is szokott olyan lenni, hogy eszek es bizonyos idovel azutan mennem kell...plusz ami megijesztett, hogy szombaton es ma delelott meg normal de az utolso ket alkalommal vilagos szinu volt a szekletem.

2016. okt. 29. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
3-4 nap alatt rendbe szokott jönni, diétázz és igyál sokat, ha nem javul menj orvoshoz.
2016. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!