Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányós vírusnál ha hányinger...

Hányós vírusnál ha hányinger jelentkezésekor veszek be egy dédalont meg tudom előzni hogy hánnyak?

Figyelt kérdés
Sajna a gyerekeken és a férjemet is kijött ez a hányós vírus, legalább nekem talpon kéne lennem azért gondoltam rá hogyha nem érzem magam jól beveszek egy gyógyszert.
2016. nov. 4. 10:55
 1/3 anonim válasza:
A vírus ellen semmit nem ér a dédalon. Az csak tünetet tud csillapítani, elnyomni, de ha a vírus téged is megtalál, akkor nincs mese, ki kell várni, amíg elmúlik.
2016. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ráadásul az sem biztos, hogy egy ilyen vírusnál jó ötlet blokkolni a hányást, hiszen ez is a szervezet védekezéséhez tartozik.
2016. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem működik. Tisztán emlékszem, hogy még pici koromban én is elkaptam ezt a vírust, és -már nem tudom miért, talán utazni akartunk valahová-, anyukám adott nekem is egy Daedalont, hogy ne rakjam tele a kocsit. Bevettem, kifordultam a konyhából, és már ki is hánytam, semmire nem volt jó. Iszogass gyömbér teát, az nekem mindig segít a hányinger leküzdésében. Jobbulást!
2016. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!