Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párom evés után mindig köhög....

Manócska1 kérdése:

Párom evés után mindig köhög. Általában akkor. ( Cigizik ) Mitől lehet?

Figyelt kérdés
párom,köhögés,evés után,mitől

2016. nov. 4. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Refluxtól, de akár más komoly betegség is lehet a háttérben. Tüdő CT-t csináltasson!
2016. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2016. nov. 4. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább küld el a háziorvoshoz. Még egy tüdő röntgenhez is beutaló kell, egy CT hez meg szakorvosi beutaló. Igazi jó tanács volt...
2016. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen kell a szakorvosi beutaló, de elég nehezen lehet megkapni. A tüdőröntgen nem minden esetben mutatja ki a problémát. Azért ajánlottam ezt a módszert, mert ismeretségi körömben sajnos rendszeres tüdőszűrés mellett áttétes rák fejlődött ki.
2016. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hasonló problémám van.

Kb fél éve jött elő.

Ha eszem, főleg szárazabb ételt, fojtó érzésem van,

fulladok, köhögök.Rögtön a kajával a számban.

Ezt csak azért írom, mert nem vagyok refluxos.

Persze rögtön iszom, de elég kellemetlen, mondjuk egy étteremben. Hurutos sem vagyok, nem vagyok megfázva.

Viszont változó korban vagyok, vagy már azon is túl, és talán gyengébb a nyálkahártya, az izomzat. Ezzel hoznám összefüggésbe, de várom a választ. Aki viszont nem élte ezt át, vagy nem jártas a témában, az ne okoskodjon. Mert olvasok néha olyan kommenteket, hogy égnek áll a hajam.

Pl én is éreztem (dohány)füstöt az orromban,mint más is írt erről. Ezt a sivatag közepén is érezném, mert belülről fakad.Hát amilyen hozzászólások voltak...Nem tudták, hogy miről van szó.Az én orromat mondjuk erősen plasztikázták, ráspollyal, és egyéb... károsodott a nyálkahártyám. Na szóval írjatok, de okosat.

2017. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!