Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt regenerálódik...

Mennyi idő alatt regenerálódik a szervezet a többéves rendszeres iszogatás abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Heti 3-4 alkalom, teljes berúgás évente max 2-3x, (nagyobb bulik esetén)? Időnként teljesen alkoholmentes hetek, hónapok.

2016. nov. 5. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez semmi. ennyi alkohol nem okoz gondot a szervezetnek
2016. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez a szó tetszett legjobban: időnként.. :DDDD
2016. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

És nem, nem igaz, mert a heti 3-4 alkalom az már alkoholizmus.

A lényeg a rendszerességen van.

A mennyiség itt nem számít, mert alkoholizmusnak tartják azt, legyen bármilyen csekélyke mennyiség is (mondok egy extrém példát pl.: pár cintiliter töményből), azt biza alkoholizmusnak hívják, hisz rendszeresen fogy az az alkohol :D A heti 3-4, az rendszeres, plusz megdobja jócskán a "több éves". Szóval alkesz, ez van fiúk.


De az, hogy mennyire viselte meg a szervezetet, azt én innnen nem fogom megmondani.

Májnak biztos nem tett jót, ezt már most elmondom :)

Többiről nem is beszélve. Gyomor pl.

Idegrendszer, központi idegrendszer, +++mentális problémák.

A testire egy orvos tudna válaszolni, szerintem lényeges lehet még a korosztály is, mert, ha fiatalon akkor lehet butább (sőt biztos) lett tőle, viszont a szervezet gyorsabban regenerálódik, mint idősebb korban.

2016. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A kérdés nem arra vonatkozott, hogy ez alkoholizmus-e, vagy sem.
2016. nov. 5. 19:19
 5/13 Phoney ***** válasza:
Mennyi alkoholt takar a heti 3-4 „iszogatás”?
2016. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3 sört kb
2016. nov. 6. 17:11
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor jól figyelj! A kérdésre is válaszoltam, ha nem vetted volna észre! Csak közben leírtam, hogy ez, igenis alkoholizmus, akár másoknak aki erre téved, vagy ha nem lettél volna vele tisztában!

Teljesen mindegy mennyit iszogat valaki, vagy sör-e? Ezt az egyik hozzászólónak.


Úgyhogy ahelyett, hogy itt vergődsz és bunkóskodsz, meg beszólogatsz kérdező, ahelyett meg kellett volna köszönnöd a segítséget!!

2016. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
KÉrdező neked már tutira szennyes, rossz a májad, mert rosszmájú bunkó vagy.
2016. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megköszönni, aztarohadt :DDD Miért, ki vagy te?
2016. nov. 6. 19:58
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

Hogy te ki vagy, arra tudok válaszolni:


Egy kis alkoholista nyikhaj senki, aki itt vergődik.


Ezt a levelet kaptam tőle, tanuljatok belőle, hogy ki ez a hulladék. Mert ugyan ezt a stílust már nem merte itt bevállalni...


Tehát a segítségemre ezt kaptam tőle.


"neked meg kell köszönni, na ezen borultam XD miért, ki vagy te? egy senkiházi, internetten fröcsögő PROLI, de neked tisztelet, meg köszönet jár, mert teleffossstad mások kérdését az agyhalott válaszaiddal. Otthon járasd a pofád, ahol elnézik az alantas, alpári mocskosssszájú stílusod, te nyomorult kis senki. köszönet, hát ezen borulok azóta is :DDD istenem hol élsz te :D"

2016. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!