Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor próbálom magam hánytatn...

Amikor próbálom magam hánytatni, akkor miért csak öklendezek?

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy hányjak is ? Csak konkret valaszokat kernek szepen ,koszonom!!!

2016. nov. 9. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
és miért akarod magad hánytatni?
2016. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel semmi közöm ahhoz amit el akarsz érni, így nem is kérdezek.


Gondolm lenyúlsz a torkodon.


Eleinte 3-4 alkalommal (van akinek több kell) csak öklendezel. Utána a gyomor és a belek visszafelé működő perisztaltikus mozgása miatt a gyormortartalom is fel fog jönni.

2016. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a tested tiltakozik kétségbeesetetten a szörnyű ötleted ellen... figyelj rá.. A rendszeres "hánytatás" rohadt veszélyes- felmarja a nyelőcsövedet ronccsá tesz. A gyomorsav erős, a gyomorban helye van- de a nyelőcsőben és a szájüregben végzetes - szétmart nyelőcső, kihulló fogak. Halál.
2016. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még nem próbáltam, de szerintem ha a "próbálkozás" előtt megiszol sok folyadékot, az segít
2016. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uristen, hat nem hittem volna, hogy normalis, nem lekezelo valaszok is jonni fognak, de megis. Koszonom szepen a segitseget mindegyikotoknek, sokat segitettetek! :)
2016. nov. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!