Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális amit csinálok?...

Normális amit csinálok? Nálatok is szokott előfordulni ilyen?

Figyelt kérdés

1. Néha szokott olyan lenni, hogy elvesztem az önkontrollom, török, zúzok, ordibálok, zokogok, ütöm magam, a közelben lévő tárgyakat, fulytogatom magam, a falat verem míg ki nem sebesednek az ujjperceim.


2. Folyton azt érzem, hogy valaki figyel engem, hallja amit mondok, amit gondolok, minden mozdulatom nyomon követi.


3. Mindig azt érzem, hogy követnek. Néha hátra merészkedek nézni és akkor látom, hogy nincs ott senki se de akkor is úgy érzem, hogy ott van és elkezdek futni. Este, itthon ilyenkor a sírógörcs is rám jön és úgy rohanok. Suliba menet csak lépéseket hallok ritkán, de mikor hátra nézek, sosincs ott senki. Ilyenkor ugyanazt érzem mint az utóbbinál csak visszafogom az érzelmeim és nem kezdek el sírni, szimplán gyorsabban veszem a lépéseimet.


4. Hiszek a paranormális dolgokban, már ha ezt úgy nevezik, nem tudom pontosan. A lényeg, hogy általában esténként mindig érzem, hogy valaki van a házban és hozzám jön. Ilyenkor szoktam hallani lépéseket meg hasonló hangokat. Ilyenkor mindig azzal nyugtatom magam, hogy csak beképzelem, de nem megy, nem hallgatok magamra, remegek, sírok.


5. Nagyon gyors hangulatváltozásaim vannak. Egyik pillanatban még minden baromságban benne vagyok, nevetgélek, boldognak érzem magam. A következő pillanatban meg átmegyek egy antiszoc emberbe,aki alig beszél, ebből kifojólag bunkó is vagyok néha.


Régen vágdostam a karom és a lábam de befejeztem a szüleim miatt, amúgy még mindig csinálnám. Gondoltam arra is, hogy ezek a dührohamok (vagy mi ez(?) átvették a szerepet és a stresszt mostmár ezzel vezetem le, nem úgy mint rég. Viszont meg mindig megfordul az agyamon hogy egy húzást megcsinálok a karomon de észre vennék a szüleim és akkor újra irány a pszichológust, vita, stb.

.. Még sok megválaszolatlan kérdés kering bennem, de örülnék, ha a fentiekhez vmit hozzá szólnátok. Esélyek segítség vagy, hogy miért/mi a neve, stb...

Nagyon sok segítség lenne számomra!!!!!



2016. nov. 9. 23:49
 1/2 Prohászka Bálint válasza:
én is úgy érzem "látnak" szerintem ezzel a legtöbb ember így van de a többiről csak annyi hogy szerintem dührohamaid vannak
2017. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sürgősen szakemberre és kezelésre van szükséged...ez sajnos magától nem oldódik meg :((
2019. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!