Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mekkora reklámot csinált...

Vajon mekkora reklámot csinált akaratlanul is a "de miért?! " kérdésével a Fluimucilnak az a kisgyerek?

Figyelt kérdés
Az egész Internetet felrobbantotta a sok mémgyárral, gyakorlatilag nincs ember az országban, aki ne tudná, hogy a hurutos köhögésre fluimucilt kell bevenni. Persze szegény gyereket nem irigylem miatta, de a hatás az szerintem évek óta nem volt ekkora mint amit akaratlanul is elértek a reklámmal. Vélemény?

2016. nov. 12. 22:27
 1/5 anonim válasza:
100%
Teljsen egyet értek veled mivel nagyon felkapott lett a reklám. Nagyon sok paródia is készült belőle. A kisfiút nagyon sajnálom,mivel ő erről nem tehet. Neki csak megmondták, hogy mit csináljon/mondjon. A beszéde pedig ilyen idős korban teljesen normális.Tény hogy hatalmas a hatása és szerintem az egyik leghatásosabb reklám lesz még egy jó darabig.
2016. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Idegesítő elosszor jo ertem meghallgatom aztán többször már elég idegesítő hallgatni de a paródia jó benne 😅😅😅😅
2016. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
De miért ? De miért? Anyának is ezt adtad amikor kicsi volt ? Nem két nagy pofont adtam !😄😄😒😒😒😒😒
2016. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg! Még most is ezt adja neki?! Nem bír elmenni venni magának? Szerencsétlen öregasszonyt szipolyozza ki nőcikém? :-O Ez még eszembe se jutott.
2016. dec. 17. 21:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként, a kisgyermekkel mindenki szimpatizál, normális ember természetesen tudja, hogy csak eljátszatták vele a szerepet, így emberileg mindenki aranyos kissrácnak tartja. Maga a helyzet komikuma az, amit az emberek kiparodizálnak, a kissrácot szerencsére senki se "bántja" hiszen jópofa, és még jól is játssza amit rábíztak. :)
2016. dec. 17. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!