Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek paranoiás vagyok?

Szerintetek paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor csak a rosszra gondolok. Már ha valaki megkérdez tőlem valamit akkor is. Legutóbbi példa,hogy egyik barátnőmmel már régen beszéltem és valamelyik nap találkoztunk egy rendezvényen. Este rámírt,hogy a jövőheti rendezvényre is megyek-e (tudni kell a személyről,hogy előtte nem sokszor írt nekem). Én pedig mondtam neki,hogy igen. Nagyon félek,hogy tervez ellenem valamit vagy rosszat fog velem tenni vagy megaláz. Persze rákérdeztem,hogy miért kérdezi és annyit válaszolt,hogy jó lesz találkozni.

Már nem ez az első ilyen alkalom (csak úgy általánosságban) és akkor is nagyon féltem, de semmi nem történt abból amit gondoltam, hogy fog.

Ez paranoiásság?



#betegség #félelem #bizonytalanság #paranoia #paranoiásság #rosszra gondolás
2016. nov. 13. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem paranoia, ez szorongás.
2016. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!