Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ki akarom...

Mit tegyek ha ki akarom próbálni a drogot/kábítószert?

Figyelt kérdés
Már régóta késztetést érzem,hogy kipróbáljam...Viszont fiatal is vagyok még hozzá.Egyszerűen érdekel az,hogy milyen érzés,és annyira "vonz".Mert ha meghalok,bánni fogom,hogy nem próbáltam ki,soha nem tudtam meg hogy milyen.TISZTÁBAN VAGYOK AZZAL,HOGY EZ MIVEL JÁR.A következményeibe belegondoltam,és annyira elszomorított.Mert ezzel eldobnám a családom,a barátaim.De ettől még ki akarom próbálni.És egyébként is engem a rossz társaság vonz,a drogos fiúk tetszenek.
2016. nov. 15. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Hát akkor hajrá!
2016. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
A belső késztetést, akaratot csak értelemmel lehet legyőzni (már akinek van).
2016. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A drogok csak pótlékok.

Lehet teljes életet élni drog, cigaretta és ital nélkül is.

2016. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt fogod megbánni, hogy nem próbáltad ki, hanem azt, hogy kipróbáltad. Több olyan drog is van, ami az első használat után már függőséget is okoz. A felnőtté váláshoz hozzátartozik az önuralom, és a következményekre való rálátás is. Gondolom 15-nél nem lehetsz több, ha neked a drogos fiúk tetszenek. Kis naív lánykák azt hiszitek, hogy ők fú de menők, közben pedig vagy súlyosan lelkibetegek, vagy pedig gyengék és mentek a csorda után. Egy problémás fiú nem fogja neked tudni biztosítani a biztonságot, nyugodt életet, bár ezt nem is ragozom tovább, úgyis csak átmeneti, ha normális vagy akkor nem ilyennel fogod leélni az életed. Azt pedig végképp ne hidd, hogy majd megváltozik a te kedvedért és ki marad a bajból. Mert tudod a drogos fiúk nem csak a cuccot tolják magukba, vagy (vagy lesz) egy-két kelletlen ügyük is, amit ez az életstílus vonz magával, és amit nem biztos, hogy a te kis érzékeny lelkivilágod elbír. Ha van valami problémád akkor kérj segítséget, de a bajból maradj ki, nem éri meg a vágy miatt hülyeséget csinálni, ne légy akarat gyenge.
2016. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!