Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, volt már nektek ilyen...

Lányok, volt már nektek ilyen problémátok?

Figyelt kérdés
Mostanában éjjelente bepisilek.Nem nagyon csak pár csepp távozik mert szerencsére felébredek,de addigra a bugyim már teljesen nedves.Most mit csináljak,ti mit tennétek a helyemben,nagyon kellemetlen dolog ez.
2016. nov. 20. 00:19
 1/5 anonim válasza:
Nem lehetséges, hogy felfáztál?
2016. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet,de mindig rendesen fel vagyok öltözve.Sajnos ma reggel is megtörtént.Csurom pisi voltam ébredéskor.Mit tegyek?
2016. nov. 20. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt voltál wc-n?
2016. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult párszor kb. egy fél éve, majdhogynem hetente. De ami vicces, hogy esetenként emlékeztem az álmomra, és majdnem mindig épp pisiltem álmomban is. Azóta, hogy ezt észrevettem, ha álmomban vécét látok, azonnal észhez kapok, felkelek és megyek pisilni. :)


De egyébként lehet felfázás vagy sokat ihattál este, lehet túl mélyen alszol, sokat stresszelsz (nekem érettségi körül volt ez) nagyon sok minden.

2016. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindig voltam lefekvés előtt wc-n.Egy ideje egy kicsit stresszes vagyok ez igaz.Nem tudom mikor akar elmúlni elég kellemetlen így ébredni reggelente.
2016. nov. 20. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!