Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy 14 éves lány...

Normális, hogy 14 éves lány létemre 65 kg vagyok?

Figyelt kérdés
Magas vagyok, 176 cm, de eddig 58kg voltam, sportolok sokat, nem is érzem magam kövérnek, sőt ha nagyon befeszítem akkor pl érződik egy-két kocka a hasamon, tehát nem olyan vészes a helyzet. Nyáron elkezdtem edzőterembe is járni, de lehetséges, hogy ennyi idő alatt 7kg-t híztam volna? Mert nem érzem magamon, hogy több zsír lenne rajtam.
2016. nov. 20. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy nem csak a zsírnak van tömege?
2016. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az izom az izom, a zsír az zsír. Nem mindegy, hogy kövér vagy vagy izmos, nem ugyan az.

Szóval ha izom akkor nem vagy kövér, de úgy sportolj, hogy neked megfelelő legyen az alakod, már ha egy nőnél ilyen létezik.

2016. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az izom nehezebb mint a zsír, ezt ne felejtsd el. Egyébként a magasságodhoz 65 kg még átlagos izommennyiséggel is teljesen jó, én alacsonyabb vagyok és 67 kg, meg vagyok elégedve. :)
2016. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az izomnak is van tömege, csak furcsálltam, hogy 7kg-t híztam, de nem zsírosodtam, és hű de izmosabb sem lettem.
2016. nov. 20. 12:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. nov. 20. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!