Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vagdosás utáni hegeket hogyan...

Vagdosás utáni hegeket hogyan tudom eltüntetni milyen kenőcsöt ajánlatok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt már sehogy.
2016. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha frissek a hegek,akkor megpróbálhatod Contractubex krémmel. Ha nem akkor már semmivel. Majd az idő halványítja őket. Egyébként csak plasztikázni lehet.
2016. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Azok meg fognak maradni. Tessék sürgősen abbahagyni a vagdosást, és nem kell emiatt aggódni.
2016. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer csuklótól könyékig felvágtam (4 éve) , húsig. (Igen mentőt hívtak rám, igen összevarrták.)

Eleinte rózsaszín volt, azóta "kifehéredett" alkalmazkodott az alap bőrtónusomhoz, de mivel heg..fénylik mivel simább a felülete a bőrnél.

Nem fog eltűnni sajnos.

Hidd el nem éri meg vagdosni , inkább beszélj valakivel a gondjaidról (amik idővel elmúlnak), viszont a jövőben csak hátrányaid lesznek a hegek miatt. (Magyarázkodás mindenkinek mindenhol, állásinterjúkon.)

2016. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok. régebben is vagdostam magam, de abba is hagytam egy éve.. csak most sajnos történt valami, sok rossz dolog, ami miatt többnyire magamat okoltam és most megint vagdostam magam.. bánom, de már nem fordíthatom vissza az idő kerekét, hogy ne így cselekedjek...

A régebbi hegek szépen gyógyultak/nak, szinte már nem is látni... kb 1 év alatt majdnem eltűntek... mivel fiatal vagyok még gyorsabban gyógyulnak a sebek, de azért tettem fel a kérdést mert szeretném felgyorsítani a sebek, hegek gyógyulását, ha tudom valamivel..

Még nagyon frissek, egy hetesek...

2016. nov. 22. 16:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Abbahagytam ezt, nem csinálok ilyet többet, elhagyom az önostorozó és önsebző énemet. szeretnék javítani a helyzeten...
2016. nov. 22. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert, így kell ehhez hozzáállni. :)
2016. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Contratubex krémet a friss hegekre!
2016. nov. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!