Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom nagyon anyás, vagy...

Fridii95 kérdése:

A párom nagyon anyás, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
3 ève együtt vagyunk már, most költöztünk külön pár hónapja együtt,bejött hozzám városba faluról. Mióta megismertem,tudtam ,hogy anyuci kisfia. A szüleit havonta segiti pènzzel,nem kevèssel. Most kiment külföldre, megbeszéltük hogy rendbe hozzuk az èletünket. Erre ő amit kap 3 felè osztja el..sajnos nekem ez nagyon kevés ,mert a lakást is fizetem es mind mást. Attól félek,hogy soha neklm fog csak rólunk szólni az èletunk,mert a pènze nagy részét a szülei adosságára költi.mit tegyek ?

2016. nov. 24. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy valójában mennyire anyás, de az, hogy anyagilag segíti a szüleit, azzal semmi gond nincs. Felnevelték őt a szülök, segítettek neki, amikor kellett, gyanítom, anyagilag is, ha a szülök gondban vannak, akkor alap, hogy segít nekik. Egyébként a lakás, amit fizetsz, az a tied, vagy a kettőtöké?
2016. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most vele akarsz lenni mert szereted, vagy csak egyedul nem tudod fizetni a szamlakat?
2016. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Együtt fizessük..Albérlet.de sajnos elèg sok. Ès a szülei règen felvettek hitelt a nevère,nem tudták fizetni,ezèrt azt is neki kell. Csak úgy érzem, így mindig ez lesz előtérben ès a mi kapcsolatunk háttérbe szorul.
2016. nov. 24. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Na pont ezért nem fog senki az én nevemre hitelt felvenni. De amúgy meg muszáj azt is fizetni szóval ezen felesleges hisztizned. Attól hogy neked nem tetszik még ki kell fizetni csak úgy mint az albérletet. Ettől még valaki nem lesz anyás mert fizeti ami végülis az ő nevén van.
2016. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,igy van. Hát ezt az anyád dolgot nem fektettem úgy ki bővebben. De pl mikor együtt voltunk mindig hívogatta, sokszor neheztelt rám,mivel èn nem vidèki lány vagyok. Hètvègente is inkább közös programokat szerettem volna,de mindig náluk voltunk..
2016. nov. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!