Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Skizofrén vagyok, ha nem...

Skizofrén vagyok, ha nem akkor mi?

Figyelt kérdés

Én is tudom hogy van valami bajom. De ezt két közelálló személy vette rajtam észre. Az egyik két éve a másik most, de vele mostanaban alakult ki a kapcsolat.

Több személyiségem van. Minden este eldöntöm, hogy kiakarok lenni napközben éd az vagyok, úgy is öltözöm. Aztán este megint más valaki vagyok. Nagyon szélsőségesek ezek a személyiségek. Kb 4 én van. Ez normalis? 19L


2016. nov. 25. 00:33
 1/6 anonim válasza:
Ha te is tudod, hogy van valami bajod, akkor azt is tudod, hogy ez nem normális. Ha tényleg igaz,amit írsz akkor ezzel sürgősen orvoshoz kell fordulnod. Ez veszélyes játék, az ilyenekből súlyos gondjaid lehetnek,ha nem kezelik
2016. nov. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz. Leginkabb 5 éve tart nagyon. Előtte is volt, de nem ennyire.
2016. nov. 25. 00:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat 4
2016. nov. 25. 00:51
 4/6 anonim válasza:
És milyen személyiségeknek képzeled magad? Férfi, női,vegyesen? Hétköznapi embernek vagy valaki olyannak,aki híres,sikeres? Szólták erről a szüleidnek?
2016. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eddig csak nő.

Habar 2 hete a ferfi szerep is kezd megmozgatni. Dehogy szoltam..nem igazan vagyok veluk olyan kapcsolatban. Meg igazabol ezt mar megszoktam. Nem igazan szeretnem leirni hogy kik vagyunk mert akkor felismerhetnek..csak rossz mert sokszor azert nem megy ez a dontes hogy kilegyek ..es nehez..es mindig ugy kell oltoznom ami vagyok..nem vehetek fel sima ruhat..csak ami epp vagyok...valamikor jó...de nem mindig...egyre inkabb nehezebben kezelem..

2016. nov. 25. 01:03
 6/6 anonim ***** válasza:
azt se tudod mit jelent a skizofrénia,ne diagnosztizald már magad amúgy ha több személyiséged lenne te arról nem tudnal.
2017. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!