Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a pattanásaimmal?

Meechy Darko kérdése:

Mit csináljak a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok eddig nem voltam túl pattanásos néha volt egy-egy de semmi különös es most egy 3-4 honapja kezdett rosszabb lenni a helyzet igazabol csak arcomon oldalt legalul vannak meg ott a hajlatban az alkapcsom oldalán vagy nem tudom hogyan mondjam és akarmit csinalok vele nem múlnak el mar kenegettem minden fele kenőccsel amit vettünk meg arc szesszel de hosszabb tavon semmi néha kicsit jobb utána ugyan olyan de legfobbkép az zavar hogy ezek olyanok hogy ki se lehet őket nyomni csak bevannak duzzadva és fájnak és ha megnyomkodom megduzzadnak ha van valakinek valami ötlete/tanácsa kérem ossza meg velem
2016. nov. 29. 20:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és nem eszem olajos zsíros ételeket, és kb. 90 %-ban csak vizet iszom :D
2016. nov. 29. 20:58
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Bőrgyógyászat tudod olyan is van.
2016. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!