Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfázás miatt fájhat a karom?

Megfázás miatt fájhat a karom?

Figyelt kérdés

Egy olyan emberrel töltöttem a hétvégét aki beteg volt (torokfájás, orrfolyás) és kedden már én is éreztem, hogy kicsit kapar a torkom, tüsszögtem és azóta is folyik az orrom. Tegnap rázott a hideg majd melegem volt de a testhőm 37,6 volt maximum. Éjszakára jobban lettem, ma sem volt semmi bajom ah orrfolyáson kívül. Most estére elkezdett eléggé fájni a bal karom egy ponton. A vállam és a könyököm között. Hiába masszírozom vagy valami, nem szűnik. Néha enyhül, néha erősödik, csak 1-2 órája van így. Nem akarok rögtön a legrosszabbra gondolni mert akkor bepánikolok. Egyszerűen csak fáj, mint ami mindjárt leszakad. Nekem ilyenkor nem szoktak fájni a végtagjaim, ezért nem tudom. Évekkel ezelőtt volt egy tüdőgyulladásom de akkor se fájtak.

Ti mit éreztek ilyenkor? És mindegyikben vagy nem?

21 éves vagyok.


2016. dec. 1. 19:27
 1/3 A kérdező kommentje:

Illetve mit tehetnék ellene?


Arra is gondoltam, hogy mivel rosszul aludtam az orrdugulás miatt, lehet, hogy elfeküdtem? De ha elfeküdtem volna annak nem reggel kellett volna jelentkeznie? Nem csináltam semmi megerőltetőt az elmúlt pár hétben.

2016. dec. 1. 19:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a nyakad is megfázott. Próbáld melegíteni és masszírozgatni.
2016. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát még este kicsit megtornáztattam (mint anno tesiórán) és elmúlt. Utána még egy kicsit fájt de aztán teljesen abbamaradt :)
2016. dec. 2. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!