Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 160 cm vagyok és 46 kg!...

160 cm vagyok és 46 kg! szerintem kövér vagyok a családom szerint meg sovány :S mindig "tömnek" kajával amit rohadtul utálok! pár csontom kicsit (eléggé) kinn van! alig eszek valamit mert nem bírok és nem is akarok! Lehetek anorexiás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
csak akkor vagy anorexiás, ha azt a keveste is ami beléd kerül minden áron kiadod azonnal pl. hashajtó, hányás.
2008. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ugyancsak én vagyok...de ha így folytatod lehetsz...hány éves vagy?
2008. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A családodnak van igaza szerintem is sovány vagy .
2008. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
sovány vagy. ha nekunk nem hiszel, szamold ki a bmi-det.
2008. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sovány vagy, igaza van a családodnak! Egyél rendesen, mert ez igy nagyon egészségtelen... Ha rendesen eszel és mégsem hizol akkor menj el orvoshoz, hogy kivizsgáljon nincs-e szervi bajod!
2008. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Sovány! És nem vagy anorexiás mert ha az lennél akkor meg sem kérdeztél volna minket, mert akkor te biztos lennél abban, hogy kövér vagy és nem kételkednél abban, hogy lehet, hogy mégsem. Vagy keress egy pszichológust még időben vagy mert vszűleg kövérebbnek érzed magad annál mint amilyen vagy-vagy amilyen mondjuk a Victória B. Vagy olvass az anorexiáról, vagy egyéb táplálkozási zavarokról-ott leírják neked, hogy miért látod olyannak magadat amilyen nem vagy és ott használhatóbb tanácsokat is fogsz kapni.
2008. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha 160 cm-es 46 kg -os létesre kövérnek érzed magadat tuti, hogy anorexiás vagy, fordulj orvoshoz mileőbb.
2008. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

160/46 az igen pihe, marhára messze vagy a kövérségtől.

Hülyeség lenne anorexiára fogni az étkezési és önbecsülési zavaraidat. Egyél többet, sportolj valamit, egyél még többet.

2008. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nem hinném, hogy anorexiás vagy...

Én 13 éves vagyok 164 cm és 46 kg.

Szerintem ez tök normális. Te igaz alacsonyabb vagy, attól még nem vagy "kövérebb".

A szüleid AZÉRT tömnek, mert azt hiszik magadtól nem eszel.

Egyél jóízűen előttük és ne finnyáskodj!

nem vagy kövér, megnyugodhatsz!

2009. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az anorexiások nem esznek. A bulimiások kiadják magukból azt a rengeteg kaját. Ez a külömbség.
2015. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!