Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan rémálmaim vannak,...

Folyamatosan rémálmaim vannak,10-ből 8 este biztosan. Magne B6 Álmot szedek, ennek ellenére sem tudok aludni rendesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom 1 hónapja elhagyott, ez azóta van. Állandóan a szakításról álmodok, folyton sírva riadok föl éjjel. Próbáltam lekötni magam nappal, de így sem jó. Már rettegek elaludni. A magne B6 Álom ellenére sem tudok pihenni. Mivel egészségügyi okok miatt nem szedhetek orbáncfű kivonatot sem macskagyökér tartalmú altatókat, így marad ez, de ez szinte nem használ semmit. Már ott tartok, hogy lassan fóbia alakul ki bennem az alvás iránt. Tanácsok?
2016. dec. 4. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van alvás zavarom sajnos mindig is volt és ez a magne B6 meg a tea nem túl sokat segít. Viszont neked nem testi bajod van, nem ez okozza a problémát hanem a szakítás.

Ilyenben is volt részem és sokaknak szintén. Sajnos ezen túl kell tenned magad. El kell fogadnod a dolgot ami persze időbe fog telni de amint ez megtörténik elfog múlni az alvás zavar is. Légy türelmes és próbálj ne stresszelni még az alvás miatt is mert ez egy ördögi kör. Probáld meg magadban lezárni a dolgot. Nem a párod hagyott el hanem a VOLT párod.

Viszont ami nekem segít néha az a tai chi. Nem kell megijedni tőle, tele van az internet egyszerű videókkal amiben a gyakorlatok bárki számára elvégezhetőek és nem izzadsz meg tőle. Elalvás előtt negyed óra. A másik tipp az olvasás. Ha ágyban este olvasol az is segít sokszor elálmosodni.

Remélem hamar túljutsz a problémán.

2016. dec. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem én is :(
2016. dec. 4. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!