Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton cserepes száj napi 4l...

Folyton cserepes száj napi 4l folyadék mellett is, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Nem fújta ki a szél,de folyamatosan kiszárad ,néha már fáj annyira, 3l vizet iszom, fél liter üres koffeinmentes teát, plusz fél liter egyéb (kávé,pezsgőtabi).
2016. dec. 4. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Vékonybél probléma.
2016. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány (pl. B2). Szoktál rá kenni valamit? A legtöbb bolti kencétől még rosszabb lesz a helyzet (tapasztalat). Nekem a színes rúzsok voltak a legrosszabbak.
2016. dec. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kenek rá semmit kevés alapozón kívül,de az sincs ott sokáig mert lenyalom kb a vízzel meg étellelxd attül biztosan nem lehet,sőt az megvédi a szél ellen is. egyébként átgondoltam lehet azért ,mert két napban kicsit ment a hasam és lehet sok vizet veszítettem.
2016. dec. 5. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg azt hittem, ez már régebb óta fennálló probléma.

Ha beteg vagy/voltál, vagy hidegebb/szelesebb idő van, az nyilván okozhat ilyet átmenetileg. A jeges széltől az alapozó sem fogja megvédeni a szádon lévő érzékeny bőrt.

2016. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem tényleg használ a smink a szél ellen,még kb 6 évvel ezelőtt amikor nem használtam sminket nagyon durván hámlott az arcom a szél miatt,aztán rá 2 évre már sminkeltem magam és azóta soha nem történt ilyen.
2016. dec. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!