Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antibiotukim helyett probiotik...

Norbi658441 kérdése:

Antibiotukim helyett probiotikumtól lehet baj?

Figyelt kérdés
Véletlenül összekevertem a kettőt és nem tudatosítottam csak pont mikor lenyeltem.Az esti antibiotikum helyett bevettem egy probiotikumot, viszont délben is vettem már be egyet.Lehet valami baj?Úgy mondták, hogy antib. és prob. között kell lennie 2órának ezért nem vettem be az esti adagot.Lehet valami tőle,valami tanács?

2016. dec. 4. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A probiotikumot nem tudod túladagolni,úgyhogy nem baj,ha többet veszel be. Viszont,ha letelik a 2 óra az antibiotikumot pótold, ne hagyd ki!
2016. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abból lehet baj, hogy kihagyod az antibiotikumot. A probiotikum az csak a bélflórádnak kell, ha nem szednéd se lenne valószínűleg semmi bajod
2016. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor viszont a 2antibiotikum között 12óra helyett 10óra lesz, nemtudom ajánlott-e pótolni valaki megerősítené?
2016. dec. 4. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell pótolni és nem fog történni semmi,ha nem 12 csak 10 óra telik el a kettő között.
2016. dec. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!