Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám hánytatni magam?...

Hogy tudnám hánytatni magam? (NEM FOGYÁS CÉLJÁBÓL)

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok. Migrénem van van, fáj a fejem és hányingerem van. Nem szoktam hányni mert nem tudok. Ha beteg vagyok sem szoktam,évek óta nem hánytam. Már ettem szódabikarbónát és többször le is nyúltam de egyszerűen nem megy... De így még pihenni sem tudok, nagyon hányingerem van.

2016. dec. 4. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem fogyás céljából szeretnél hányni, akkor nyilván nem ide írtad volna. Ejnye-ejnye!
2016. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Komolyan nem. Tudom, hogy több kárt okoz, mont hasznot. De én tényleg szinte képtelen vagyok hányni. Nagyon szarul vagyok és szétmegy a fejem.
2016. dec. 4. 23:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi köze a fejfájásnak ahhoz, h hánytatni akarod magad amúgy?

Fejfájásnál normális ha hányingere van az embernek, vegyél be egy fájdalomcsillapítót. A hányástól csak jobban fog fájni a fejed, mert erőlködsz.

2016. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Oké, felfogtam, és bocsi.

Ettél valami olyat, amitől hányingered van? Vagy van bármi tipped, hogy mi okozza? Először is szellőztess ki. A friss levegő mindig jót tesz. Aztán vegyél be egy fájdalomcsillapítót, egy jó nagy pohár vízzel. Én borzalmas fejfájós típus vagyok, van hogy már a fejfájástól van hányingerem. Nekem csak az advil ultra forte használ, de az viszonylag gyorsan.

2016. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már vettem be gyógyszert kb másfél órája. Anya mondta hogy hánytassam meg magam mert addig nem leszek jól. Nem ettem semmi olyat sem pedig sokat. Migrén miatt van valószínűleg.
2016. dec. 4. 23:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor hidd el, a hányás nem fog segíteni. Ismerem ezt, mert mint írtam, én is fejfájós vagyok. A hányás akkor segítene, ha valamivel elcsaptad volna a gyomrod, vagy jól bepiáltál volna, de nem ez a helyzet. Vegyél be még egy gyógyszert, és feküdj le aludni, holnapra elmúlik.
2016. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pia miatt nem hiszem. Az pénteken volt.
2016. dec. 4. 23:34
 8/12 A kérdező kommentje:
De most nézem a kategóriát. Nem is állítottam be... Azt tudom valahogy szerkeszteni?
2016. dec. 4. 23:36
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Anyukád baromságokat beszél. A hánytatás akkor tud segíteni amikor pl. gyomorrontás miatt van hányingered, nem amikor fejfájástól.
2016. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem tudom elmúlt-e a fejfájás, de egy nagy pohár víz egy csapott mokkáskanál sóval lehet helyrerakna. A hánytatás nem jó fejfájás ellen.
2016. dec. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!