Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj?

Valaki : kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Folyamatos fáradtságérzetem van, éhes vagyok folyton, hiába eszek pár perc núlva úgy érzem elájulok az éhségtől plusz folyamatosan pisilnem kell.

Fura dolgok mert mindig étvágytalan voltam és régen kibírtam egy 3 órás buszutat simán mosdó nélkül

Terhes nem lehetek, ha 55 kiló vagyok és nem.látszik semmi pedig 3 -4 hónapja voltam utoljára férfival + megjön pontosan.

Akkor mi? A vérképem rendben volt 1 hónapja de akkor még nem is éreztem ezeket


2016. dec. 5. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérkép volt vagy vér laborvizsgálat ? Mennyi a vércukor ?
2016. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nah jaaa...! Az a sok agyon tartósított élelmiszer!
2016. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Attól lennék mindig éhes?

A vérképemen jó volt a cukor

2016. dec. 5. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a cukorral van probléma, bár tényés való, hogy némely cukrok a vegyszertartalmuknál fogva vastag kemény habot csinálnak a tea tetejére.

Az élelmiszerekbe kevert tartósítószerekkel az oxigén van belőlük kivonva, és rohanó életvitelünkből eredően, ezt a nyállal sem keverjük vissza. Nem a tartósítószer a méreg, hanem az oxigénhiányos állapottól képződő biogáz a beleinkben! Ez évtizedek alatt megteszi hatását, minden betegségnek ez az alapja! Ha az emésztés nem tökéletes, az emésztés során nem olyan anyagok keletkeznek, amelyekre a szervezetnek szüksége lenne, bizony ez folyton éhségérzetet kelthet.

A vérképpen mindent néznek, csak magát a vér képét nem figyeli senki. 1100x os mikrószkóppal megfigyelhető hogy a vérben lévő sejtek egymáshoz vannak tapadva. Kisebb nagyobb csomókat alkotva.

2016. dec. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vér csomósodása azért káros, mert a csomók kozepében lévő sejtek nem vesznek részt a szállítási munkálatokban. A tüdőben nem érintkezhetnek a levegő oxigénjével, és a salakanyagok elhordásában sem. Az általános fáradtság az egyértelműen a szervezet oxigénhiányos állapotának az első jele.
2016. dec. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!