Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 22 éves átlagosan jó testfelép...

22 éves átlagosan jó testfelépítésű srác vagyok. De van valami nagyon furcsa a járásomban, a mozgásomban. Egyáltalán nem átlagos. Hogyan tudnám fejleszteni a mozgás kultúrám?

Figyelt kérdés
NE mondjátok, hogy táncoljak, mert sokáig jártam táncedzésekre, emellett meg hobbi szinten sportolgattam. A menésem furcsa. Ringatózok csípő és fejből, kezeim meg alkaraból kicsit kifele állnak és feszülnek. Emeleltt hülyén nyúlok a dolgokhoz, mintha nem tudnék bánnia a testemmel. Ezeket nem csak én gondolom.
2010. máj. 1. 14:23
 1/2 anonim válasza:
Hát ha többen is mondták,meg kéne próbálni orvoshoz menni...ő lehet elküldene gyógytornára,ahol tudni fogják mit kell megmozgatni!
2010. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia:)

próbáld ki a jól bevált "könyv a fejen" járást:)

vagy tükörnél gyakorolgasd a járást otthon:)

vagy keress egy tanárt, aki megtanítana az elegáns járásra...nem tudom milyen tanár az, aki ilyet tanít, de szerintem illemtanár:)

remélem segítettem a válaszommal, ha egy kicsit is:)

sok sikert:)

2010. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!