Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a franc van velem?

Mi a franc van velem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, férfi.

Tegnap karoztam itthon. Szokásos igazból, bár karózni nagyon ritkábban szoktam, heti egyszer.

Semmi bajom nem volt edzés után. De este meg ültem a gép előtt és borda közt becsípődött az ideg. Mellkas táji fájdalom. Régen azt hittem a szívemmel van baj, de nem mert ha a padlóra fekszem hassal ilyenkor elmúlik.

Így is tettem de a fájdalom nem megszűnt hanem sugárzik máshova vagy hogy mondjam.

Konkrétan nem tudok ülni. Bal oldat elviselhetetlen, folyamatos nyak fájásom van és néha elojovo mellkasi is.

Ha fekszem az ágyban vagy álldogálok semmi gond, de ülni nem tudok a nyakam miatt...

Még vannak másik fura dolgok is.

Ha a bal oldalamon fekszem pattogó hangot és érzettet ad valami folyamatosan és ha lehajlok valamiért akkor szintén a bal oldalon a gerinc oszlop mellett, a hátamnál érzem mintha valami csúszkálna ott! Nem fájdalmas,csak csúszik ott valami.

Meg is vagyok fazva, fáj a torkom és köhögök. A köhögés is fájdalmas a mellkason.


Most a tüdömmel van baj vagy egy ideg szállal?


Igazából ma még fekvoznom kellene és holnap dolgozni, szóval nem érek rá fájni.

Mi a teendő?

Orvost azt hagyjuk ki mert ilyen diagnózissal nem tudná mi bajom van...



2016. dec. 11. 09:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy abban a tudatban feküdtem le este hogy mire felkelek elmúlik, szóval pihentem is, ne segített.
2016. dec. 11. 09:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hagyjuk az orvost???? Izomlazitot tud irni, gyogytornara kuldeni, gyogymasszazsra.
2016. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na ez hogy csak ennyit tud! Kitudja hány helyre és meddig kellene járni ezzel... Nincs időm ilyesmire.

Nekem olyan dolog kellene hogy itt vagy ott nyomjam meg, ki és elmúlik.

2016. dec. 11. 10:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Lol, nekem meg az kellene hogy itt meg ott nyomjanak meg és a 200 oldalnyi tananyag szálljon be a fejembe.

Vagy elmész orvoshoz akinek ez a szakmája vagy rosszabb lesz. De tőlem járhatsz természetgyógyászról természetgyógyászra és masszőrről masszőrre és dobhatod ki a pénzed.

Amúgy meg nagy eséllyel semmi bajod csak pszichés az egész

2016. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha lány vagy az itt meg ott megnyomásért lehet nem is kell megtanulni azt a 200 oldalt! :D

Nem hiszem hogy ez agyban dől el. Teljesen normális és teljes életet élek lelkileg is.

2016. dec. 11. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden agyban dől el. És ja... A "fekvoznom kell"-ből is látszik, hogy egészséges vagy teljesen lelkiekben
2016. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mi bajod azzal ha valaki szeret edzeni?

Igen amiatt kezdtem el anno 5-6 éve hogy ne legyek egyszál bél és azóta is csinálom ahogy időm engedi. Ergo nem voltam megelégedve magammal, de aki azt mondja hogy megvan elégedve magával az már vagy a korban van vagy egy igénytelen beképzelt személy. A legjobb akarok lenni és ezzel szerintem mindenki így van.

Többet is birok meg jól is néz ki. Minden szempontból előnyömre válik.

Ha vagdosnám magam vagy nem adnék a külsőre, pszihésen sokkal rendben lennék mint most?

2016. dec. 11. 11:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy tüdőröntgenre. Meg ha meg is vagy fázva akkor el kellene menni az orvoshoz, míg rosszabb nem lesz...
2016. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet a megfázástól is és attól is, ha becsípődött az ideg, ezzel mindenképpen menj el a háziorvoshoz.
2016. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!