Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon zsíros a fülem. Mit...

Nagyon zsíros a fülem. Mit tehetnék? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kívülről látszik hogy zsíros belül. Van hogy negyed órán keresztül sikálom, de így is, mintha semmi sem történne, anya belenéz, és azt mondja még mindig koszos. Meg érzem is hogy folyik vissza amint kitisztítottam. Nagyon zavar, mert nem tudom összefogva hordani a hajam, félek hogy észreveszik az emberek :( Mindent próbáltam, a spray-t, és a fültisztító pálcikát is, de egyik sem ért semmit...:( Segítsetek mit csináljak? Már kiskorom óta ez a helyzet.

2016. dec. 14. 21:43
 1/6 anonim válasza:
100%
Sajnos egyutt tudok erezni veled. En reggel kitisztitom rendesen de delutan mar zsiros es aki eszreveszi, azt hiszi hogy igenytelen vagyok es nem tisztalkodok. :/ Nem tudom mi a teendő ilyenkor.
2016. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

El kell menni a háziorvoshoz!

Én is odamentem, amikor bármivel is próbálkoztam, de nem jártam sikerrel.

Így hát vettem a fáradságot és elmentem az orvoshoz.

Ott is megcsinálják neked!

2016. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bemész és mondod az orvosnak, hogy fülmosásra jöttél, mert hiába használtál fülzsíroldó spray-t és használtál pálcikát stb... nem jártál sikerrel és megkéred, hogy végezzék el a fülmosást!
2016. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hosszúhajú ***** válasza:
100%
azt olvastam, hogy a vaxol nevű spray a túlzott fülzsírnál is segít - de nézz utána - ez egy új készítmény, egy villamos külsején, egy hatalmas hirdetőposzteren láttam.
2016. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hosszúhajú ***** válasza:
ja a fültisztító pálcika kifejezetten árt nagy fülzsírnál, mert jó nagy mennyiséggel tudod eltorlaszolni, és bedugul a füled. de állítólag a vaxolspray erre is oké, most fogom kipróbálni, mert bedugult a fülem.
2016. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nyertes1000 válasza:
Szia segített neked az az új valami ? :D
2017. márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!