Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epét hánytam (6. alkalom és...

Epét hánytam (6. alkalom és kb semmit nem ettem előtte), mi lehet a panasz? Megy hozzá a hasam is, de más fontos tünet nincs.

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka kezdett nagyon hányingerem lenni, ma mikor keltem már ment a hasam, és nem sokkal később hánytam is. Mindig csak keveset, szinte víz volt csak, mert tegnap délután fél öt óta nem ettem. Előző napokban nagyon fáradt voltam, nem tudtam koncentrálni, fájt mindenem, ez ma is tart. Orvoshoz csak holnap délután mehetek, mert ma reggel rendelt és a folyamatos hányás-hasmenés miatt nem tudtam elmenni. Ezt okozhatja sima stressz? Néhány nap és gomabavató, nagyon ideges vagyok. Azonban egyik osztálytársam is hányt tegnap éjszaka, ezért gondolkozom víruson.

2016. dec. 15. 12:00
 1/3 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy ehetek most már? Vagy attól, hogy epét hánytam hányhatok tovább is?
2016. dec. 15. 12:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt Pécsen járvány van : hányás, hasmenés.

Nálunk mindenki átesett rajta, a kollégáim közül is sokan betegek, az oviban óvónőhiány van.

A doki is mondtam h durva a helyzet. 1-3 nap, ha minden jól megy.

2016. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most meg sárgás-feketés volt, mi lehet velem??
2016. dec. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!