Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy túlműködési...

Pajzsmirigy túlműködési gyógyszerek hirtelen túladagolása? Okozhat zavartságot? Berúgáshoz hasonló tüneteket vagy drogozáshoz?

Figyelt kérdés
barátnőm csinált pár hülyeséget most kibékültünk és már ezen a napon mikor kibékültünk hát nem nagyon látszott hogy megbánta.. tetteit... azt olyanokat írt nekem hogy ma d""tam e már más lányt mert nagyon feszült vagyok... pont egy ehez hasonló témában vesztünk össze... és elég b""kó dolgokat mondott nekem ... le is tiltottam egyből hogy mit képzel magáról... egyik ismerőse rám írt és azt mondta bevan gyógyszerezev és elvileg úgy jött ki a koliból mint egy részeg akinek nagyon jó kedve van és össze vissza röhög... szerintem csak hazudott nekem a haverja hogy megvédje a lányt hogy ne vesszünk össze megint.szóval lehetséges hormonális tablettákkal amik a pajzsmirigy túlmüködéséhez kapcsolhatók hogy hirtelen túl adagolása valami berugáshoz féle zavartságot vagy valamit csinálhat? főleg ha sokáig nem szedte az előírt gyógyszereket egy oknál fogva?... mert én szerintem ilyet csak drog tud okozni már elnézést...
2016. dec. 19. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én metothirynt szedtem. Az orvosom írt fel többszörös dózist, tudom milyen alaptalanul hatalmas mennyiséget szedni. Nem voltak ilyen tüneteim, viszont a magas dózis miatt 1 hónap alatt 22 kiló jött fel.
2016. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!