Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pozitív drogteszt drogon...

Pozitív drogteszt drogon kívül mitől lehet?

Figyelt kérdés
Megpisiltettek a kedves svájci rendőr bácsik, és pozitív lett a teszt opiát származékokra. Pedig a büdös életben nem használtam, mákos bejglit se ettem...??? A meghitt karácsonyról ennyit, most pár hétig a svájci bürokrácia fogja a jogsim, még akkor is, ha a vérteszt negatív lesz. Itt nem visszaadják, hanem a rendőrség elküldi a közlekedési felügyeletnek, majd a kórház is a véreredményeket, és ez hetekig tart. :(

2016. dec. 23. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ópiát származékot mutat akkor valószínűleg ettél mákos ételt, nem is keveset. Ha nem is pont bejglit...
2016. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Épp ez a számomra is érthetetlen, mert nem ettem. Az égvilágon semmi mákot nem ettem hónapok óta, itt nem is kapni.
2016. dec. 23. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor a negatív meghúrcoltatás miatt gondolom számíthatsz egy kis kártérítésre, ha panaszt teszel.
2016. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amekkora Pechvogel vagyok, ha panaszt tennék, még azért is megbírságolnának. :)
2016. dec. 23. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Prchvogel... ez jó. :)

Próba- szerencse!

2016. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fajdalomcsillapitot sem szedsz? Nemelyik miatt lehetsz pozitiv opiatra
2016. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyritkán egy-egy ibuprofén alapú tabletta lemegy, de azon kívül szinte soha, semmifele gyogyit nem eszek.
2016. dec. 23. 12:48
 8/8 anonim válasza:
Egy csomó gyógyszer bejelez a drogtesztnél. Ilyen többek között az ibuprofen népszerű fájdalomcsillapító is. De ilyenek a szorongáscsökkentők, erősebb nyugatatók, bizonyos antibiotikumok, nem szteroidos gyulladáscsökkentők, szóval egy csomó minden.
2017. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!