Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyékony, vízszerű széklet...

Folyékony, vízszerű széklet lehet ettől?

Figyelt kérdés

Ma reggel voltam a wc-n, reggelente egyébként is lágyabb szokott lenni ezért nem vettem róla tudomást. Nem voltam itthon úgyhogy egész nap nem ettem semmity majd olyan dél körül ettem meg 2 darab frissen főtt töltöttkáposztát tejfölösen. Hagytam kihűlni, pont jó volt. Nem raktam rá túl sok tejfölt de azért volt rajta. Lehet, hogy kicsit gyorsan ettem mert már nagyon éhes voltam. Vagy másfél-2 órával később éreztem/hallottam, hogy mocorog hasam és mennem is kellett. Annyira híg volt, hogy olyan volt mintha pisiltem volna. Nem tudom mennyi idővel később újra mennem kellett és miután kijött vártam még egy kicsit és jött a következő adag is. Kb 1 órája nem volt már semmi de megint érzem, hogy mennem kell. Hol erősebb az inger, hol nem.

Szerintetek ez a káposztától lehet? Hiszen mást nem ettem ma. Mit csináljak, hogy elmúljon? 1 darab imodium kapszula van itthon. Nem akarok orvoshoz menni.

20 éves vagyok.


2016. dec. 23. 15:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Nincs hányingerem, nem fáj semmim csak érzem, hogy menni kell.
2016. dec. 23. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!