Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt szeretnem tudni, hogy van...

Azt szeretnem tudni, hogy van valakinek tapasztalata kristalymet teren?

Figyelt kérdés
En es a baratnom kiprobaltuk itt Nemetorszagban kb 2 napig csinaltuk. Volt utanna 3 nap depresszio meg ki panikrohamok de azt szeretnem tudni hogy milyen hamar lehet fuggo lenni mert a parom meg ezek utan s a hetvegi buliba kihagyhatatlannak tartja. Ha vannak otletek elore is koszonom szepen

2016. dec. 24. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az amfetaminok közül messze ez a legaddiktívabb, ne szórakozzatok vele. Tessék, az idióta barátnőd épphogy lejött de már tolni akarja, gratulálok, így szokik rá minden hülye. Neked legalább van annyi eszed, hogy utánakérdezel.
2016. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom,tehat akkor mennyire csak lehet keruljuk el. En nem erzek kenyztetest hogy hasznaljam s nm is akarom tobbe soha mert felek is az ilyen dolgoktol, de felten a baratnom. Ha belemegyek hogy most hetvegen is hasznalja ezt a nem tudom mit, lehet baja? Vagz ntan fuggoseg???
2016. dec. 24. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
kerdezz privatban... tobb honapja hasznalom... szinte napi szinten
2017. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Honnan?

Kellene nekem is..

Privi!!

2019. máj. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ZoliZoziZzZ ***** válasza:
45%
Szerintem inkább tanulj meg helyesen írni a drogok helyett,te aluliskolázott drogos! :D
2022. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!