Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A férjem állandóan a mosdóban,...

A férjem állandóan a mosdóban, fürdőkádban fújja ki az orrát (a kezébe, amit aztán leöblít). Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
Nagyon undorító szokás szerintem, de azt mondja, csak így tudja rendesen kitisztítani az orrlyukát. Ezt nem tudom elhinni, én is ki tudom fújni zsebkendőbe. Én hiába kérem, hogy használjon zsebkendőt, azért sem. Más férfiak is így csinálják?
2008. okt. 7. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Most nem bántani akarlak,de nincs nagyobb problémátok?Házasságokban sokkal nagyobb gondok vannak,és ha mégsem akkor csináltok magatoknak.Szerintem szeressétek egymást,és ne figyeld azt,hogy hogy tisztítja az orrát.Ha már évek óta így csinálja,akkor úgysem fog leszokni róla.Bocs,tényleg ne sértődj meg rajta.
2008. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, csak undorítónak tartom. Nem mondtam, hogy nincsenek nagyobb gondok is, csak épp most csinálta, és megint elkapott a hányinger.
2008. okt. 7. 20:31
 3/12 A kérdező kommentje:
A hangja is undorít, meg a takony ottmarad a mosdóban.
2008. okt. 7. 20:32
 4/12 anonim válasza:
38%
Kend szét az arcán amit a kádban hagyott vagy csináld te is azt amit ő így tükröt állítva önmaga elé, hogy lássa,hallja milyen és mit csinál.
2008. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
más férfiak is csinálják. néha még én is, pedig nőből vagyok. ha valaki tiszta takony, mert épp meg van fázva, vagy hasonló, tényleg jobban ki lehet pucolni. ha nem tudod leszoktatni, kérd meg, h csukott ajtónál csinálja, engedje meg a csapot jó hangosan, h elnyomja a 'tevékenység' hangját, (vagy képzeld közben azt, h zsepibe intézi), és takarítsa el maga után tisztességesen.
2008. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sajnos, ő minden nap ezt csinálja - néha azt érzem, direkt azért, hogy bosszantson.

Csukott ajtón át is hallom...

Szóval, akkor ez lehet, hogy nem is akkora probléma, mint én gondolom, megpróbálom túltenni magam rajta!

2008. okt. 8. 10:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez tényleg undorító... Ki lehet fújni zsepibe is rendesen és utánna is kimosni, de kultúráltabban..... Mert ha aztmondod csukott ajtón át is hallod... Lehet azt szépen is...
2008. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg undorító, engem is zavarna. Én már attól is rosszul leszek ha valaki textil zsepibe fújja az orrát és nem eldobható papír zsepkendőbe.Mond meg neki hogy ez téged nagyon zavar, csinálja akkor amikor nem vagy a közelben vagy próbáljon leszokni róla. Ja! És lehetőleg takarítsa ki maga után a mosdót!
2008. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Épp csak lelöttyinti egy kis vízzel.... és szerintem direkt csinálja, mert tudja, hogy engem idegesít.
2008. okt. 9. 19:59
 10/12 anonim válasza:
Tapasztalatom az, hogy nem lehet leszoktatni erről az undorító szokásról. Az enyém is ezt csinálja. Persze van mindenkinek hibája. Hányingerem van, amikor csinálja.
2009. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!