Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan hogy valaki hajlamos...

Van olyan hogy valaki hajlamos lenne a bélférgezésre?

Figyelt kérdés
Hát igazából..úgy érzem hogy bélférges vagyok és már az őrületbe kerget :/ mostanában mindig elő jön és nem tudom mitől,pedig rendszeresen tisztálkodom,rendszeres mosom a ruháimat,rendszeresen mosok kezet minden étkezés előtt..szóval nem tudom már..ezt hogy lehetne házilag is gyógyítani ami igazából gyorsan hat bélféreg ellen.
2016. dec. 28. 20:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 4 hónapja volt ez,mikor minden este elő jöttek ezek a bélférgek és ez 2 egész hétig tartott. 2 héten át mindig éreztem hogy bélférges vagyok. most megint újból kezdődik és nem akarom:/ ja és ha lehet normális válaszokat ha lehet :/ a normális válaszolóknak nagyon köszönöm a tanácsokat,illetve a választ erre a kérdésre:)
2016. dec. 28. 20:39
 2/9 anonim ***** válasza:
A bélféregtől nem a ruháid mosásával kell megszabadulnod, hanem gyógyszeres kezeléssel, kúrával. Muszáj orvoshoz menned, mert semmi más nem hat, nincs olyan, amit ihatnál vagy ehetnél és az megoldaná a problémát. Csak a gyógyszeres kezelés.
2016. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból: Van háziállatod amitől elkaphattad?
2016. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van egy kutyám de ő be lett mindig oltva bélférgek ellen szóval tőle nem kaphattam el :D meg hát kutyázás után alap hogy kezet mosok :)
2016. dec. 28. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Bélféreg ellen nem oltás van, hanem tabletta... ha ezt se tudod, akkor sanszos, hogy tőle szedhetted, de el lehet kapni amúgy bármiről, pl földtől is, ha azt nem tisztítod le magadról rendesen... irány a doki.
2016. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy érzed, hogy az vagy, vagy valódi diagnózisod van?


Féreg ellen meg a gyógyszer hat.

2016. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem:/ de szerintem jobb lesz a doki mert ez nem tudom mi hogy mindig ilyen hamar elő jönnek:/
2016. dec. 28. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Újból fertőződsz, vagy nincs rendesen kiirtva. A kutyádra kellene havonta egy bizonyos cseppet tenni a hátára bélféreg, parazita ellen. Valószínű a kutya ha kinti, összeszedi a földről, és téged tovább fertőz.
2016. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kinti :) a fajtája nem tudom mennyire fontos de egy Yorkie fajtáról van szó:)
2016. dec. 28. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!