Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol működik ma Magyarországon...

Hol működik ma Magyarországon spermabank?

Figyelt kérdés

Egészséges egyetemista vagyok, és mivel vérplazmát nem adhatok így elgondolkoztam,hogy egy kis plusz zsebpénzként adnék spermát.

Tudjátok ,hogy Budapesten kívül van-e valahol működő spermabank?



2016. dec. 29. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
A kocsi soron leveszik, csak egy tizesedbe kerül.
2016. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a meddőségi központokban kellene érdeklődnöd. Vidéken is van sok helyen KAÁLI INT.
2016. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dánia Aarhus
2016. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a neten, hogy hol lehet. Én kb. 10 éve láttam szórólapon, ahol megfelelő korú és egészségileg teljesen rendben lévő férfiakat kerestek. Valaki elment a kollégák közül, és beszámolt róla, hogy azért is érdemes volt rááldozni rettentő sok időt, mert olyan tüzetes és alapos orvosi kivizsgálásban volt része, amit egyébként nem végeznének el, legfeljebb egy magánklinikán vagyonokért. Tehát ha minden egészségügyi paraméterben megfelelőnek találnak, átmégy minden szűrőn, akkor lehetsz spermadonor. Elmondta ez a kolléga, hogy azt mondták neki, hogy rengeteg a jelentkező, de kevés az alkalmas donor, azért is hirdettek, mert nekik is "jó anyag" kell.
2017. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!