Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó alhasi fájdalmam van,...

Állandó alhasi fájdalmam van, leginkább lágyékomban, néha viszont úgy érzem a bal herém is fáj, főleg ülő helyzetben . Mitől van?

Figyelt kérdés
Bal herémnél néha tompa fájdalmat érzek, de ami aggaszt hogy az alhasnál (lágyéknál)(szintén bal oldalt) . Sűrűn szúró -néha pedig enyhe fájdalmat,ami a néha combomba is sugárzik nappal és éjjel is egyaránt. Ha pedig ülőhelyzetben(pl: ülök a széken ) akkor erősödnek a fájdalmak kellemetlen érzés gyötör. valamint zsibbadást. Felkellek elmúlik ,de csak pár másodpercig . Nem tudom mi tévő legyek,de azt hiszem mindenképp orvoshoz fordulok, csak érdekelne volt e már valaki hasonló helyzetben?

#here #valamint alhasi fájdalmak!
2016. dec. 30. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérlek, minél hamarabb menj el orvoshoz! Nem akarlak ijesztgetni, de ebben az esetben a kisugárzó fájdalom elég komoly betegségeket jelezhet. Derékfájás, gyengeség, fáradtság, étvágytalanság nem jellemző? Hány éves vagy?
2017. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
34 éves vagyok . Voltam Urológusnál megvizsgált, heréimmel nincs gond. prosztatám is normális. Első körben a vizeletemet vizsgálták, ezzel is minden rendben. A fájdalom viszont a here és a végbélnyílás közt ugyanúgy megvan. Sőt most hogy újra elkezdtem dolgozni még intenzívebben,valamint derékfájás is jelentkezett ,majdnem felkelni sem tudtam. Valamint sportolásnál is fáj (itt a labdarúgást értem) .
2017. jan. 10. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Vérvétel volt? Szerintem nagyon fontos lenne. Elmondta az orvos, hogy mire gyanakszik esetleg?
2017. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vérvétel nem volt . Nem mondót igázandóból semmit csak annyit hogyha panaszaim nem múlnak el, menjek vissza és akkor további vizsgálatok lesznek. Gondolom akkor már lesz vérvétel is valamint ultrahang is :(
2017. jan. 11. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!