Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 40 éves nőnek jó a 3,8 Tsh?...

40 éves nőnek jó a 3,8 Tsh? Tünetek már néha elviselhetetlenek, de körzeti orvos szerint jó.

Figyelt kérdés
Labor màs értéket nem nézett ,mert mormàl tartomàmyban van.De olvastam több helyen is,hogy 2 körülire levitték csak néhàny labor ezt nem veszi figyelembe.Pl Győrben és Szegeden is màs az elfogadott eredmény.Valaki tudna segíteni ? Köszönöm.

2016. dec. 30. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt több tényezőt is írnak, ami nálad még simán normál értéken belül van. Életkor, évszak, stb.

Ráadásul önmagában a TSH még nem mutat semmit, szerintem ezért mondta az orvos, hogy jó az.

2016. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen olvastam én is ,hogy sok minden befolyàsolja az értéket.Bàr nekem nagyon furcsa,hogy a terhességem alatt teljesen megszünt minden bajom. Van akinek meg pont a baba keveri meg a dokgokat.15 év utàn kissé idegesìtő ,hogy semmit nem talàlnak.
2016. dec. 30. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Akkor 15 év után ideje lenne továbblépned egy más alapokra épített gondolkodásmód irányába! Nem a tsh-t kell nézegetni, hanem el kell gondolkodni a szervezeted oxigénellátásán!
2016. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 3 !Ezt még egyik orvos sem ajànlotta ,bővebben leìrnàd mit értesz ezalatt ? Köszönöm
2016. dec. 30. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!