Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, szerintetek 172...

Fiúk/lányok, szerintetek 172 centihez 67 kg az már kövérnek számít egy lánynál?

Figyelt kérdés
Fogyózók, és mikor időm engedi, sportolok is. A kinézetemre mindig adtam és adok, szóval nem hanyagolom el magam. Azonban eddig 65 kilo alá még sose mentem, akkor sem, amikor többet sportoltam, és jobban odafigyeltem az étkezésre. Mitől lehet? Tudnátok ajánlani valamit?
2017. jan. 1. 14:29
 1/9 A kérdező kommentje:
*Fogyózok
2017. jan. 1. 14:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre vannak szakemberek. Nem fórumon kéne egydimenziós kérdéseket feltenni. Sokkal több mindentől függ az, hogy kövér-e valaki vagy sem. BMI teljes mértékben elavult és nem meghatározó.
2017. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt ajánlom, hogy a testzsírszázalékoddal foglalkozz, ne a kilóiddal!
2017. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Picit sok, de nem vészes. 55-60 kg lenne a karcsú test attól függően, milyen a testfelépítésed. Ha fogyni akarsz, kevesebbet kell enni.
2017. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A mai tiniknek ez már bőven az, nekem egyáltalán nem. Terminológia kérdése.


Bizonyára van felesleged, de nem nagyon sok, többet így a számok alapján nem tudok mondani, sokat számít az izomtömeg, de még az eloszlás is. Amikor 5 kiló felesleged van s az szinte mind a hasadon, nos, az nem annyira szép, mint amikor jól eloszlik.

A te számaiddal roppant szexi is lehet az ember, persze mindenkinek más az elképzelése arról, hogy mennyire szeretne karcsú lenni, ugyanez az izmosságra.

Ha változtatni akarsz, változtass. Azon a szinten már nehezen állhatsz, hogy egy általgos ember ne tartson vonzónak csak a felesleged miatt... Főleg, ha sportolsz és több az izmod az átlagnál.


Nézz tükörbe, mérj testzsírszázalékot s dönts az ízlésed alapján (persze ha az ízlésed egészségtelen szint felé mutatna, akkor más a helyzet).

2017. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én, ahogy észrevettem magamon, mondhatni, hogy eloszlik, szóval nem csak egyetlen helyre telepszik le a felesleg. Azonban, ahogy a többiek is mondták, picit messze állok a karcsúnak számító kategóriától, ezért is szeretnék többet edzeni, kevesebbet enni. Csak így nagyjából kíváncsi voltam, erről kinek mi a véleménye.

2017. jan. 1. 14:48
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Tél van sajnos.

De 67 bőven oké. Otthon nyugodtan csinálj felülést stb, de szerintem jó így is.

2017. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Edzés, mozgás akkor is jó, ha nem érzed magad kövérnek. :)

Önmagában egy öröm forrás és stressz csökkentésére is legjobb módszer.

2017. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
169 centi vagyok , és 70 kiló , pusztán az erős csontoktól és a masszív izomzattól . Szóval a kérdés az , hogy az alakoddal meg vagy-e elégedve
2017. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!