Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyobb mennyiségű alkoholfogy...

Nagyobb mennyiségű alkoholfogyasztás után véres váladék a székleten?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy az alkohol általában eléggé meg szokott hajtani, már több alkalommal is észrevettem hogy nagyobb mennyiség fogyasztása után véres váladékos a székletem. Ilyenkor a gyomrom is elég rossz. Szinte 100% hogy az alkohol miatt van, ugyanis nem szoktam gyakran inni és mindig egy ilyen alkalom után van ez. Ennyire nem bírja a gyomrom, vagy lehet hogy kicsit többet kéne ennem mellé? Mi lehet a gond?

2017. jan. 1. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fekély, májzsugor, stb. Sürgősen menj kivizsgálásra és ne igyál alkoholt soha többet.
2017. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Kikérem egy orvos véleményét is. De ha ezekhez hasonló komoly betegség lenne, akkor nem állandóan állna fent ez az állapot?
2017. jan. 2. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo,

azota voltal orvosnal, rajottel valmire ? Ugyan ez van nalam is. 2x elofordult mar es mindig alkoholt ittam elozo ejjel.

2019. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!