Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6 napja nehezen megy a szeklet...

6 napja nehezen megy a szeklet urites. Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Harom napot voltam a baratomnal, ahol nem tudtam uriteni, kisse gatlasos vagyok ezen a teren. De amikor hazajottem mar ereztem hogy kell, egybol mentem is. Nehez es fajdalmas volt kinyomni, nem is volt nagy, de meg erzem, hogy van bennem. Az inger megvan, de olyan, mintha valami fizikai oka lenne a dolognak, talan tul kemeny. Mit kene tennem? Mar semmi nem jon, eleg fajdalmas lenne.
2017. jan. 3. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszáadt a széklet. Glicerin kúp kellene és igyál sok folyadékot, egyél levest, főzeléket, gyümölcsöt, este natur joghurtot.

Egyél olyan ételt ami meghajt, nekem ilyen pl a bableves, másnap reggel tuti futok tőle kétszer-háromszor, de ha az sem segít, akkor egy Glicerin kúp tuti kihozza, vagy egy beöntés.

2017. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyél szilvalekvárt. Az úgy megf@sat, hogy 2 napig ott ülsz.
2017. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! A beontest egyebkent tenyleg ellehet vegezni hazilag is, letekert zuhanyrozsaval? Ha ez igaz, kiprobalnam.
2017. jan. 3. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!