Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy büdös...

Mit lehet kezdeni egy büdös papuccsal?

Figyelt kérdés
Anyukám már hónapok óta a fürdőben áztatja az egyébként is orrfacsaró lábbelijét. Nem engedi kidobni, azt mondja, hogy az még krll neki. A lavórba már öntöttem habfürdőt, ultradermet és be is sóztam 3×, hátha az elveszi a szagát, de nem segített. Ja, és már ki is dobtam csak visszahozta a kukából. Mit lehet vele tenni? (már kezd pszcihopatikusan viselkedni, komoly válaszokat várok ! ! ! ! ! )
2008. okt. 8. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy új papucsot, hátha akkor könnyebben megválik a régitől. Sok ilyen lábbeli van, amit hiába áztatsz, nem megy ki a szaga (általában kínai...). Egyébként milyen anyagból van? Cillit Bang-et, vag Domestost tudnék még javasolni, jól megsúrolni vele, hátha jobb lesz.
2008. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
parafatalpú műanyag, ezért is ilyen büdös. van neki új, azt használja, ezt meg áztatja, megyek és öntök rá Domestost is. a kezembe egyenlőre nem veszem KÖSZI
2008. okt. 8. 13:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni drogériában ilyen szagtalanító sprayt.Cipőbe bele vagy papucsra rá kell fújni.Semlegesíti a szagokat.
2008. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerinem is inkább vegyél neki újat! Esetleg az ecetet próbáld ki, az is jó szagelszedő.
2008. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is a Domestos-t ajánlom. Jó sokat tegyél egy lavór forró vízbe, és abba dobd a papucsot. Aztán majd ő kiveszi, ha eszébe jut, addigra nem lesz lábszaga, csak Domestos-szaga. :)
2008. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN, sokat segítettetek, az ecetet is kipróbálom majd, most még a Domestos hatását várom. Új papucsot meg karácsonyra veszek még1et, hátha hordja
2008. okt. 8. 14:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk megprobalhatod hogy elegedet, elszakitod vagy valami. Akkor mar ugyse tudna hordani, muszaj lesz neki ujat felvegyen. :)
2008. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezt a papucsot nem tudom a házból kiirtani! Muterom szinte egész nap itthon van. Ha kidobom visszahozza. (Hozzáteszem, hogy a nap nagyrészében nem szomjas, szal este 6 fele már hisztérikus.) Egyébként van új papucsa, általában hodja, ezt a görényszagú teremtményt meg el kell raknija. Elszakítani emgf felesleges, mert így is el van szakadva és csakazértis "el kell tenni".
2008. okt. 8. 16:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg fogd meg vedd el tolle, mond meg neki hogy mi a helyzet azzal a papuccsal, es hogy mindenkit irrital a kellemetlen szaga, es cirkuszolni csaknemfog veled a papucsert. Fogd meg, vedd el, es vidd el a legmesszebbi szemetesbe, ahova tuti nem megy erte.
2008. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
otthon ül a konyhában (fürdő mellett), a cuccaihoz hozzá se lehet nyúlni, a mosógépbe se lehet betenni, ha nem ő teszi bele, egyszerűen semmit. Ragaszkodik ahhoz a szarhoz. KÖSZÖNÖM
2008. okt. 8. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!