Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tud e valaki segíteni, melyik...

Tud e valaki segíteni, melyik középiskolában van közgazdasági szak? Lehetőleg Pesten.

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Interneten keress rá :D én most vagyok végzős közgazdasági suliban, igaz nem Pesten, de ha nyolcadikos vagy és azért kérdezed akkor jól nézz utána meg gondold meg az ilyen sulit, mert én azt tapasztaltam, hogy baromi nehéz, meg osztálytársaimnak is pedig nem vagyunk egy buta osztály. A városban ahol élek ez az egyik legjobb suli, de Pesten meg gondolom még jobbak vannak ergo még nehezebbek. Ha szorgalmas vagy, nincs ellenedre a tanulás akkor érdemes bevállalni mert nagyon hasznos tud lenni egy ilyen suli, de ha nem, akkor ne menj ilyenbe mert csak szenvedés. Ezt csak egy jó tanácsnak gondoltam, ne haragudj hogy a kérdésedre nem tudtam pontosan válaszolni :)
2017. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!