Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Viszket a fejbőröm van ahol...

Viszket a fejbőröm van ahol már sebesre vakartam nem korpás csak nagyon viszket milyen sampont vegyek vagy mitől múlna az égő viszkető érzés?

Figyelt kérdés
A kislányomnak ugyan ezek a tünetei és semmilyen bogarunk nincs :-)
2017. jan. 9. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Neutrogena T-gel, viszkető fejbőrre. Van több fajta is, a viszkető fejbőrre valót válasszátok. Rossmannban lehet kapni, de gondolom más drogériában is.

Nekem nyáron szokott ilyen lenni, amikor nagyon meleg van. Rengeteg hajam van és gondolom, nem szellőzik alatta.

Esetleg befülledt a sapka alatt a fejetek?

2017. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem egyik pillanatról a másikra kezdődött soha nem volt még ilyen nem értem mitől jött ki!!De borzasztó érzés :-(
2017. jan. 9. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden lehet, de ha most jött hirtelen és tényleg kizárható minden bogár, szóba jöhet a száraz hideg levegő okozta irritáció, próbálj ki magadon egy egyszerű sófürdőt, 1 kád víz 1kg só, aztán az eléggé jól hidratálja a fejbőrt, ha ez megoldja, akkor megfürdetheted benne nyugodtan a gyereket is, 1kg só 130ft kb szóval ez messze a legolcsóbb megoldás.. de ha fennál huzamosabb ideig a probléma, mindenképen bőrgyógyászhoz kellene menni, mert rengeteg minden okozhatja.
2017. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha kiszáradástól viszket, a samponok java részével csak rontasz a helyzeten.
2017. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez vált be.Nekem sincs korpa, csak viszketés.

Gyógyszertárban kapható.

2017. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kipróbálom a só fürdőt és a sampont is köszönöm szépen!

2017. jan. 9. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokszor volt ilyenem mostanában hál isten kevesebb mert azt hiszem rájöttem az okára. Ha hideg volt és nem tettem sapkát, akkor pár napon jelentkezett ez a kisebesedés, gondolom megfázott a fejböröm. Mióta minden nap teszek sapkát sokkal ritkább. És emelett Médea sampont használok, nekem nagyon bevált. Vagy anno míg nem tudtam milyen sampont használjak, teafaolajat kentem a sebes területre, az is nagyon jó volt rá.
2017. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És a Médea sampont hol vetted? Milyen fajtát használsz belöle mert láttam több féle is van! Köszi
2017. jan. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!