Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet alvászavarom és...

Miért lehet alvászavarom és milyen módszert/módszereket tudnátok javasolni, hogy el tudjak aludni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje fenn áll ez az állapotom (kb. 2-3 hónapja) nem minden éjszaka de az utóbbi időben egyre sűrűbben előfordult velem, hogy lefekszem mondjuk éjfélkor becsukom a szemem és volt már rá példa, hogy reggel hatig nem tudtam elaludni ami után igen nehezen viselem a 10-11 óra munkát tehát csak fekszem az ágyban csukott szemmel és nem tudok álomba szenderülni. Miért lehet ez? Már két éve nem ittam semmi alkoholt (nem...nem voltam alkoholista) kávét, kólát, energia italt és egyéb koffeintartalmú készítményeket kerülöm, sajnos dohányzom. Szóval valami tippet szeretnék kérni vagy javaslatot, hogy hova forduljak a problémámmal nem szeretnék olyan bogyókat szedni amitől később nem tudok visszaállni a normálisba azaz nem tudok majd nélkülük egyáltalán elaludni! Válaszokat előre is köszönöm! 22/F

2017. jan. 13. 01:19
 1/3 anonim válasza:

Faraszd le valamivel magad..

Valaki az esti fel oras olvasassal tud elfaradni es ugy elaludni, valaki meg elmegy edzeni, es ugy. Jobbat igy ismeretlenul nem tudok mondani..

Nem tudom hanykor szoktal felkelni, es azt sem, hogy alszol-e napkozben..

2017. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Autogén tréning sokaknak segített, tanuld meg, hasznos lehet.
2017. jan. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem szoktam napközben aludni és próbálok inkább minél kevesebbet aludni, hogy fáradt legyek estére de sokszor az sem segít sajnos, köszönöm a válaszokat a módszernek pedig utána nézek. :D
2017. jan. 17. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!