Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalhat a magas pulzusszám?

Mire utalhat a magas pulzusszám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Esetleg tudnátok segíteni az állapotomat illetően? Tudom, hogy orvos tudja diagnosztizálni, de hátha valaki átélt hasonlót. Megfázás szerintem, de nem az egyszerű fajtából. Tegnap este kezdődött hidegrázassal, köhögéssel, izomfájdalommal. A szívverésem már akkor nem volt átlagosnak mondható. Ma reggelre úgy éreztem jobban vagyok. De a felső ajkam irtózatosan feldagadt. A vérnyomásom normális 122/85. A pulzusom még mindig 116. Kicsi lányommal egyedül vagyok itthon, nem tudom mire számítsak. Egy két bátorító szó? 30N
2017. jan. 17. 12:40
 1/2 Molyember ***** válasza:
Menj orvoshoz. Minden más tanács hülyeség.
2017. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire ketsegbe esni, szadon valszeg herpesz lesz, influenza jarvany van. No para. A pulzus meg egyaltalan nem a veszelyes kategoria, nekem pl ennel alacsonyabb sose volt.

De dokihoz menj el mindenkeppen.

2017. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!