Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehetett az iskolában...

Ez mitől lehetett az iskolában? Már másodszor előfordult ott, és késő este amikor próbálok elaludni, akkor is történik időnként hasonló

Figyelt kérdés

Tök átlagos hangulatban ültem az iskolában (okj képzésen) az órán, nem voltam kiborulva meg semmi ilyesmi. Kicsit feszült voltam a többiek előtt mint mindig, én ilyen feszengős, stresszes típus vagyok. Aztán egyszer csak azt vettem észre hogy kicsit túl erősen ver a szívem, és nyom a mellkasom meg mintha felment volna a vérnyomásom. Elég rosszul éreztem magam testileg és ekkor már lelkileg is hogy ki kellett kéredzkednem, ekkor azért már jobban lettem. De a wc-ben felhúzva a pólómat láttam egy vörös foltot a szívem környékén a bőrömön ami aztán fokozatosan eltűnt onnan.

Múltkor is előfordult már ez, csak akkor hamarabb elmúlt és nem kéredzkedtem ki.

Elalvás előtt is hasonló van, próbálok elaludni aztán hirtelen kitör rajtam a pánik, elkezd erősen verni a szívem, ekkor ha kikelek az ágyból akkor elmúlik.

21/F


2017. jan. 17. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
*.... ekkor már lelkileg is, ki kellett kéredzkednem
2017. jan. 17. 18:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Pánikrohamod van. A piros folt pedig attól lehet,hogy (bár ezt csak gondolom),ilyenkor odanyúlsz,nyomkodod,masszírzgatod azt a helyet.
2017. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyhe panikroham. A szorongas miatt van.
2017. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pánikroham
2018. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!