Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok pattanásra házi...

Ajánlanátok pattanásra házi praktikákat, gyógyszertárba mit érdemes rá venni?

Figyelt kérdés
Nyáron elkezdtem kenni az arcom neogranormonnal akkor a szemökdököm közötti részen csökkentette a pattanások számát, de a homlokomon van egy pár, elég nagyok és vörösek is. Ezeket szeretném ha minél hamarabb eltünnének! Várom az ajánlatokat házi praktikákra, gyógyszertári készítményekre és esetleg még avon, oriflameből ha van valami jó bevált termék akkor azokat szívesen fogadom! Lány vagyok 15 éves, tudom hogy ez a kor ezzel jár, de konkrétan már sógornőm elé sem merek kilépni ezzel az arccal! Remélem segítőkész emberek fognak nekem választ adni! :)

2017. jan. 19. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A dm-ben kaphato egy VerMix nevu mixtura (ugyanazokbol az anyagokbol all, mint a patikaban megkaphato gyogyszeresz altal keszitett cink-oxidos ecsetelo. Egyebkent ha bemesz igy kerjed, hogy mintha lenne egy FoNo-s cink-oxidos pattanasra valo ecsetelo. Seb osszehuzo hatasu es fertotlenito. Van meg benne kamfor, borsav, cinkoxid,alkohol, stb) a dm-ben 1700 Ft kb, a patikaban pedig kb 500-600 Ft lehet, viszont ki kell kevertetni (es lehet h veny koteles, bar nem hiszem!)
2017. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos dm nincs a közelbe! :( patikánkba pedig nem kapható ilyés termék
2017. jan. 20. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt elegge furcsallom :/
2017. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!