Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sült krumpli, melegszendvics...

Sült krumpli, melegszendvics reggelire egészséges?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
A melegszendvics még oké,a sültkrumpli baromi nehéz kaja reggelire.
2017. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Semmi oké nincs a meleg szendvicsben sem, egyik sem kimondottan egészséges.
2017. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Én melegszendvicset is, és sült krumplit is szoktam enni reggelire.

Tetézem ezt még azzal, hogy a sült krumplit hidegen, azaz úgy, ahogy elvileg a legrombolóbb kellene, hogy legyen, mert rendesen rárakódnak az érfalakra.


E helyett... az igazság az, hogy tökéletes állapotnak örvend az egészségem, és kiválóak az érfalaim, koleszterinszintem is!


Ne hallgass a sok balgára. Egy kicsit túl van lihegve ez az "egészség-mánia".

Már piszkosul unom én is!

2017. jan. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igencsak megoszlanak a vélemények arról, hogy mi az egészséges. Nekem egyikkel sincs bajom, ha az alapanyagok megfelelőek, de nekem egyik sem ideális. A sültkrumpli viszont nagy kedvencem, azt eszem, csak keveset és ritkán s természetesen nem napraforgóolajjal készítve. Bajom tuti nem lesz tőle soha.
2017. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt vesszük alapnak, hogy mi a mai kor egészség-ideálja, akkor valóban nem jó, egyik sem, de az alapján már szinte levegőt is csak mértékkel vegyünk.

Amúgy egyed azt ami jól esik, mindent mértékkel, és mind a kettő lehet egészséges is, illetve bele illeszthető a kiegyensúlyozott (nem eszetlen) egészséges életmódba, csak megfelelően kell elkészíteni. Pl a melegszendvics is lehet teljeskiőrlésű kenyérből, csirkemell/vagy egyéb sovány hússal, gombával, friss zöldségekkel, sovány mozzarellával, Valamint a sült krumpli is készülhet sütőben, nem előre fagyasztott krumpliból, kicsi olívaolajjal megspriccelve... Minden az alapanyagokon múlik.

2017. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#3 Ennek a hatása nem most fog jelentkezni, hanem idősebb korban! :)

Majd 50-60 évesen amikor elkezdenek jönni a problémák, akkor sírod vissza. Addig nem lesz semmi probléme jobb esetben.

2017. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

3# vagyok.


1.) "Idősebb" vagyok. Már simán jelentkezhetne.

2.) Nem minden nap zabálok ilyet. Mert, ha ezt tenném, még meg is érteném. De nem. Viszont azt sem csinálom, hogy nem adom meg a testemnek azt, amire vágyik, amire szüksége van. Fogyókúrázzon az, akinek 7 anyja van! Meg sanyargassa magát naphosszat. Én nem teszem :) Mindig is azt ettem meg, amit megkívántam. Legyen az akár éjjel 1 óra, akár hajnali 5. Nem érdekel az ilyesmi.

3.) Mindezek ellenére kiváló egészségi állapotom van :)


Erre tessék varrni gombot :)

2017. jan. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mit ajánlotok reggelire, ami nem túl nehéz, de lehetőleg meleg?

Mindig sokat eszem reggel.

2017. jan. 20. 02:23
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

Na vajon mit?

Ehhez kell a sok ész!


Egyébként meg, ha rám hallgatsz, azt eszel amit akarsz!! Nem azt, amiről mások meggyőznek, vagy amit a szádba rágnak!

Szó szerint :DDD

2017. jan. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Mindkettő tömény szénhidrátbomba. Reggel pont nem azzal kéne kezdeni a napot.
2017. jan. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!